ÜRETİM


Fabrikadan Görünüm

    BİENTE Gömlek  yaşamla bu kadar iç içe olan gömleği üretirken kumaşın, dokunun ve rengin yanı sıra erkeğin hayat tarzını ve toplum içindeki yerini yansıtan kişisel imajını da dikkate alıyoruz.Müşterileriyle arasında güçlü bir iletişim bağı bulunan ve bu yakınlığı onların isteklerine en kapsamlı ve en doğru cevapları verebilme yönünde kullanan BİENTE , erkek giyiminin sembolü haline gelen gömlek için hergün en yeni teknikleri, dünyanın en seçkin kumaşları ve en titiz işçiliğiyle birleştirerek erkeklere ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyoruz. 

                    
   
 BİENTE
  tarafından üretilen tüm ürünlerin kumaşlarında kaliteli pamuk ipliği kullanılmaktadır.
Bunun yanında özel istekler için hazırlanacak ürünlerde pamuk kumaşlarla birlikte sentetik karışımlı kumaşlarda yer almaktadır.Karışımlı ipliklerden hazırlanan kumaşlar ürunün kullanımında pek çok kolaylık sağlamaktadır.Bu kumaşlardan hazırlanan gömleklerin kolay kırışmıyor ,yıkandığında çabuk kuruyor ve kolay ütülenebiliyor olması bazı müşterimiz için tercih sebebi olmaktadır.
Ayrıca karışımda ki sentetik ipliğin düşük maliyetli olması, uygun maliyetli ürün arayan müşterilerimiz için de bize özel bir seçenek sunma fırsatı vermektedir.
Türkiye’deki en ileri teknolojiyle donatılmış üretim tesisi ve Avrupa’da bulunan Bayileri ile, yıllardır sürdürdüğü yoğun ve özverili çalışmaların karşılığını alan biente , her geçen gün daha iyiye ulaşmak için hiç durmaksızın çalışıyor.
Gömlek üretimimizde kullandığımız kumaşlarda üç farklı oran tercih etmekteyiz.

 %100 Pamuk -  %80 Pamuk - %20  Polyester - %70 Pamuk  %30 Polyester

    
          
Firmamızın günlük gömlek üretim kapasitesi yaklaşık olarak 1400 adet olmakla beraber çok yakında yeni açılan fabrikamızda daha çok kapasiteye çıkmak ilk hedeflermizden biridir.
w